Ošetrovanie a údržba okien

tomenu
Sada na údržbu drevených okien1.jpg Rhenocoll Pflegeset - sada na ošetrovanie lakovaných povrchov okien a dverí obsahuje štyri rôzne prípravky. Je to dobrá voľba pre správnu funkčnosť a ochranu povrchu. Ošetrovanie sa doporučuje vykonávať 2x ročne, najlepšie na jar a na jeseň.

Prípravky je možné zakúpiť aj jednotlivo.
Hĺbkový čistič lakovaných plôch.jpg Rhenocoll CleanEx čistí špinu aj do hĺbky pórov. Čistenie pred nanášaním ošetrovacieho mlieka Wisch&Pfleg.  Nezanecháva stopy.  Možno ho používať aj na čistenie plastových okien.
Ošetrovacie mlieko.jpg Rhenocoll Wisch&Pfleg ošetrovacie konzervačné mlieko sa nanáša flanelovou handričkou v jemnej vrstve. Vytvára ochranný film na povrchu. Jednoduché ošetrovanie. Rýchloschnúce. Osvieži lesk a farebnú intenzitu. Predlžuje intervaly údržby a chráni proti poveternosti.
Použitie oleja na kovanie.jpg Rhenocoll Multi Oil olej na kovanie používať na vyznačených miestach. Je určený pre kovanie a mechanické diely okien a dverí. Pôsobí ako uvoľňovač korózie, na  ochranu proti korózii a ako mazadlo.
Predľženie životnosti tesnenia.jpg Rhenocoll Dichtung Flex prípravok na údržbu tesnenia. Po natretí handričkou zostáva tesnenie pružné a predlžuje sa jeho životnosť.
   
PVC  ošetrovacie mlieko001.jpg Rhenocoll Window Active plus ošetrovacie mlieko na lakované plastové profily z PVC.  Aplikácia natieraním zvlášť na lakované okenné profily vystavené pôsobeniu poveternosti.Povrch očistený od mastnoty a nečistôt pomocou prípravku Rhenocoll CleanEx. Po úplnom odparení (cca 2 min) naniesť vrstvičku prípravku Window Active plus a preleštiť.